Translate

niedziela, 2 września 2018

Filtr Aquaphor Jasper test
W ostatnim czasie dostałam propozycję od firmy Aquaphor przetestowania dzbanka filtrującego Jasper. I chociaż w Katowicach mam dobrą wodę to nie dałabym jej do picia mojej czteroletniej córce która pije wodę butelkowaną w dużych ilościach. 
Przefltrowaną wodę stosuję do przygotowania kawy czy herbaty a w szczególności w tak upalne dni do lemoniady. Po zrobieniu z niej herbaty nie osadza się nic na brzegach kubka. Idealnie nadaje się do picia zamiast kupnem wody mineralnej.f Filtr oczyszcza wodę z chloru, metali ciężkich i pestycydów oraz poprawia jej smak dzięki czemu zaczęła ją pić moja córeczka.
Po kilkudniowych testach mogę go polecić z czystym sumieniem każdemu kto zastanawia się czy warto kupować filtr, nie zawiedzie się. 
Co do dzbanka to ma ładny kształt który będzie pasował do każdej kuchni, jest lekki a pokrywa ma system Flip-Top który pozwala na napełnienie dzbanka bez podnoszenia pokrywy. Kolejnym udogodnieniem według mnie jest wskaźnik zużycia filtra który pokazuje nam kiedy go wymienić. 
Pojemność filtrowanej wody to 1,4 l a wydajność wkładu filtrującego to 200 l. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz